Doprava a platba

Odoslanie a doručenie zásielky

Vašu objednávku zvyčajne expedujeme do 2-3 pracovných dní od pripísania platby na náš účet. V prípade, že nie je tovar skladom alebo je tovar vyrábaný na zákazku, môže sa jeho dodacia lehota predĺžiť, pričom kupujúci je o tejto skutočnosti informovaný. Pri prevzatí tovaru si balík dôkladne skontrolujte. V prípade, že by bol poškodený, spíšte s kuriérom záznam o poškodení.

Možnosti platby

  1. Bankový prevod - zadarmo

  2. Dobierka - 1 € s DPH (len na území SR)

Možnosti dopravy

  1. Kuriér SR - 3.9€ s DPH
  2. Kuriér ČR/AT/HU/PL - 5.9 € s DPH
  3. Výdajné miesto Packety - 2.5 € s DPH

Poštovné nad 70  zadarmo - ak Vaša objednávka dosiahne alebo presiahne sumu 70 € automaticky si uplatníte akciu poštovné a balné ZADARMO.

Ceny poštovného do iných krajín sa vypočítavajú individuálne. Neváhajte nás kontaktovať info@folkpets.sk

Nevyzdvihnutie alebo odmietnutie objednanej zásielky - pri nevyzdvihnutí alebo odmietnutí objednanej zásielky, ktorá je predmetom kúpnej zmluvy vzniknutej na základe objednávky zákazníka v internetovom obchode www.folkpets.sk, budeme požadovať náhradu škody vo výške nutne vynaložených nákladov spojených s plnením z právoplatne vzniknutej kúpnej zmluvy - celú výšku poštovného + náklady na vrátenie zásielky. Tým, že došlo k uskutočneniu objednávky, došlo k uzavretiu kúpnej zmluvy podľa Občianskeho zákonníka. Zákazník je teda povinný tovar prevziať a zaplatiť, nakoľko zákon neumožňuje objednaný tovar neprevziať. Opätovné zaslanie tovaru je možné len po vzájomnej dohode.