Na výrobu obojkov a vodítok používame výhradne originálny BioThane® materiál dovážaný priamo z USA. Biothane® popruhy následne necháme opracovať CO2 laserom - ten ich s dokonalou presnosťou nareže, vyreže otvory na diery a nity a vygravíruje požadovaný vzor. 


Do takto vygravírovaných vzorov následne nanášame profesionálnu elastickú farbu odolnú voči vode i oderu. Farba je navyše chránená vygravírovaným reliéfom, vďaka čomu na produktoch vydrží veľmi dlhú dobu. Kedže vzory na obojkoch a vodítkach maľujeme ručne, každý výrobok je unikátny!


Na kovanie používame výlučne masívne mosadzné a nerezové komponenty, ktoré odolávajú i extrémnym podmienkam v mraze či vode a zaručia najvyššiu možnú pevnosť a oddolnosť voči deformácii a pretrhnutiu. Získame tak kvalitný finálny výrobok s dlhou životnosťou, ktorý je odolný voči vode, potu i roztrhnutiu a ponechá si tieto vlastnosti po veľmi dlhú dobu a za každého počasia!


Ako výhradný výrobcovia ponúkame nielen záručný ale i pozáručný servis a odborné poradenstvo s výberom správneho tovaru a veľkosti a starostlivosti o produkty. Vyrábame i na Vaše želanie - radi vyjdeme v ústrety Vašim špecifickým požiadavkám! Neváhajte nás kontaktovať na info@folkpets.sk .


Vďaka využívaniu najmodernejších výrobných postupov a technológií sme mali tú česť byť pozvaní na 1. slovenský ročník najväčšej svetovej prehliadky inovácií a kreativity Maker Faire 2019, kde sme úspešne prezentovali naše produkty.