FLORAL polosťahovák

Tento obojok je vyrobený ručne a to výhradne z originálneho BioThane® materiálu. Ten mu dodáva vzhľad a mäkkosť kože no svojím unikátnym spracovaním mu zaručuje výrazne dlhšiu životnosť, extrémnu odolnosť a pevnosť v ťahu.

Ručne maľované vzory na vygravírovanom podklade odzrkadľujú krásu ľudovej tvorby a umenia.

Riaďte sa Tabuľkou veľkostí. Obvod krku merajte s rezervou na dva prsty.

Skladom

Vyberte si variant:

Cena od 55,00 €

Polosľahovací obojok je dobrým pomocníkom pri výcviku. Môžete s ním razantnejšie upozorniť psa, že sa zaoberá nežiadúcou činnosťou. Sťahuje sa bez neprimeraného škrtenia psa, ku ktorému dochádza pri použití plne sťahovacieho obojku. Polosťahováky sú vhodné i pre temperamentnejšie či bojazlivé psy, ktoré majú tendenciu vyvliekať sa z obojku. Keď nie je obojok napnutý ťahom vodítka, zostáva na krku psa visieť voľnejšie ako klasický obojok, čím zmierňuje lámanie srsti či dráždenie kože.

Nerezové kovanie poskytuje najvyššiu mieru pevnosti a odolnosti voči ťahu i poveternostným podmienkam, vrátane slanej vody.

Každý kus je originál! - viac o výrobe našich obojkov a vodítok nájdete tu.

Výhody obojku

  • vysoko kvalitný materiál pevnejší ako koža

  • 100% vodeodolný - vhodný i pre aktívne psy a šteňatá

  • prirodzene odolný voči plesniam a baktériám

  • nedráždivý voči pokožke, vhodný pre alergikov
  • farba popruhu časom nevybledne
  • prakticky bezúdržbový - stačí umyť vodou

Starostlivosť

Jednoducho očistite navlhčenou handrou, v prípade potreby pridajte jemný saponát. Osušte čistou textíliou alebo nechajte voľne vyschnúť. Samotný popruh vydrží pri správnej starostlivosti desaťročia!